Tag : бк шкендија но лимит тетово

Останатo Спорт

ИНТЕРВЈУ со Александар Ристоски: Сакам предизвици, боксот смирува и нè учи да имаме контрола!

Фидан Коминовски
„Слободен печат“ направи интервју со младиот и талентиран македонски боксер, кој чекор по чекор напредува, Александар Ристоски кој е државен шампион, а на Меморијалниот турнир...
MacedonianAlbanian