Кејт Мидлтон има преслатки обетки кои воопшто не се скапи и најверојатно се бижутерија (ВИДЕО)

Војвотката од Кембриџ му се придружи на својот сопруг принцот Вилијам во уште еден видео разговор, по повод Неделата на волонтерите. За таа прилика таа облече бела блуза и својот изглед го надополни со обетки-алки во златна боја. Кејт и Вилијам пред неколку дена разговараа со волонтерите од различните делови од земјата, со цел да …

Кејт Мидлтон има преслатки обетки кои воопшто не се скапи и најверојатно се бижутерија (ВИДЕО) Read More »