Tag : Берта Додевска

Еспресо Шоу биз

Како да има 20 години: Ова се најжешките фотки на водителката Берта Додевска (ФОТО)

Слободен печат
Доказ дека годините може да бидат само бројка e познатата водителка Берта Додевска. Таа и во петтата деценија од својот живот може без никаков проблем...