Tag : аталнта

Спорт Фудбал

ПСЖ сепак со најсилниот тим против Аталанта во ЛШ

Слободен печат
Францускиот репрезентативец се повреди пред недела за време на финалето од Лига Купот против Сент Етјен. Прогнозата на докторите е дека нема скршеница на ногата,...