20 C
Скопје

Tag : астерикс и обеликс

Магазин Магазин слајдер Спорт Фудбал

Подгответе се за шоу: Златан наскоро ќе се појави во филм, ќе глуми лик кој ќе се вика Антивирус

Слободен печат
Фудбалерот на Милан и повратникот во шведската репрезентација, Златан Ибрахимовиќ наскоро ќе дебитира на филмското платно бидејќи доби улога во новиот филм за Астерикс и...