Tag : арнаудова

Вести Македонија Слајдер

Арнаудова: Во 17 часот со аплауз да им се заблагодариме на здравствените работници

Горан Наумовски
„Цела Европа им заблагодарува со симболичен аплауз на сите вклучени во првите редови во борбата со Корона вирусот, здравствените работници! Тие заслужуваат и многу повеќе...
Еспресо Шоу биз

Кристина Арнаудова се пофали како ужива на италијанските плажи (ФОТО)

Слободен печат
Кристина Арнаудова на својот Инстаграм профил сподели фотографии од семејниот одмор во Италија. Како што можеме да видиме од фотографиите таа со својот сопруг Александар...