Tag : анхел кореја

Спорт Фудбал

Милан за 55 милиони евра го купува напаѓачот на Атлетико!?

Слободен печат
Според италијанскиот новинар Џанлука Ди Марцио, на „Сан Сиро“ веруваат дека можат да го ангажираат аргентинскиот интернационалец Кореја (24) чии интереси ги застапува португалскиот менаџер...