Tag : андреас нилсон

Ракомет Спорт

Шмид пред Вардар: Ранетиот „лав“ е секогаш најопасен!

Слободен печат
Вардар има тешко гостување в сабота (17.30 часот) кај екипата на Веспрем, а мечот доаѓа после високиот пораз од Кил. Дали Вардар ќе успее да...