Tag : анџело ди ливио

Спорт Фудбал

Откажете го фудбалот, во овие моменти никој не мисли на него

Слободен печат
Поранешниот фудбалер на Јувентус и на италијанската репрезентација, Анџело ди Ливио, зборуваше за состојбата во фудбалот за време на пандемијата на коронавирусот. Тој нагласи дека...