алмир Archives - Слободен печат

Tag : алмир

Ви Препорачуваме Хроника

Бобан Илиќ повторно осуден на 6 години затвор за убиството на малиот Алмир

Слободен печат
Денеска во Основниот суд во Куманово повторно имаше судски процес за случајот со четиригодишниот Алмир. На обвинетиот Бобан Илиќ повторно му беше досудена затворска казна...