13 C
Скопје

Tag : ализ корне

Останатo Спорт

Француска тенисерка удри по својата министерка поради Ролан Гарос

Слободен печат
Стартот на вториот годинеше грен слен турнир Ролан Гарос е поместен за една недела подоцна поради пандемијата на коронавирусот, но оваа одлуки ги налути тенисерите...