Tag : Алекс Вилануева

Кошарка Спорт

Полициски шериф го предизвика Леброн: Сакам да ја удвоиш понудата

Слободен печат
Ѕвездата на Лос Анџелес лејкерс, Леброн Џејмс, е еден од најгласните активисти меѓу НБА играчите против полициската бруталност и расната еднаквост. Џејмс редовно го крева...