албанско кече Archives - Слободен печат

Tag : албанско кече

Спорт Фудбал

Косовците му ја украдоа полициската капа, Британецот на нив албанското кече (ВИДЕО)

Слободен печат
Интересните моменти од фудбалскиот натпревар меѓу Косово и Англија, кој се одржа синоќа, продолжуваат да се објавуваат и денеска. Таков момент кој го пренесуваат косовските...