Tag : албански орел

Еспресо Мода

Зошто најубавиот криминалец во светот го направи албанскиот орел? (ФОТО)

Слободен печат
Тој е познат како „најубавиот криминалец во светот“. Џереми Микс веќе од поодамна е еден од најкоментираните модели. Но, тој повторно овие денови го привлече...