-4 C
Скопје

Tag : Ахмад Ал Дармаки

Останатo Спорт

Неверојатни сцени во октагонот: ММА борец по победата му се нафрли на судијата (ВИДЕО)

Слободен печат
Борецот од Обединетите Арапски Емирати на борба во неговата земја имаше одлична борба против Богдан Кириленко, тој кон крајот на првата рунда успеа со гушење...