12.8 C
Скопје

Tag : Адам Мосери

Магазин Магазин слајдер Технологија

Првиот човек на Инстаграм ќе ви објасни зошто одредени содржини се покажуваат почесто од другите: Искористете ги овие совети

Слободен печат
Адам Мосери, првиот човек на „Инстаграм“, одлучил малку да им објасни на корисниците како работи оваа социјална мрежа, а на тој начин сите заинтересирани конечно...