Tag : абели

Еспресо Шоу биз

Инфлуенсерка од Романија годишно заработува милиони од СВОЈОТ ЗАДНИК! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Андреа Абели, инфлуенсерка од Романија, е сопственична на „пообилен“ задник од кој заработува голема сума на пари. Имено, родена е во Букурешт, а пред сегашната...