Tag : 700.000 луѓе

Ракомет Спорт

ВЕРУВАЛЕ ИЛИ НЕ: Мечот Вардар-Пекинг го гледале 700.000 луѓе!

Слободен печат
Вардар сезонава после четири одиграни мечеви во рамките од групата „А“ забележа три победи и еден пораз. Моментно е на второто место со девет бодови...