ФОТО | Марија Шерифовиќ славеше од утро до мрак: Пејачката доби најубав подарок за својот роденден

Марија Шерифовиќ вчера го прослави својот 37 – ми роденден. Пејачката не го криеше задоволството што и е роденден, а во неколку наврати се огласи на социјалните мрежи по тој повод.   View this post on Instagram   A post shared by Marija Serifovic (@serifovic) – Пред 37 години во 15:30 … Ви благодариме на …

ФОТО | Марија Шерифовиќ славеше од утро до мрак: Пејачката доби најубав подарок за својот роденден Read More »