-1 C
Скопје

Tag : 16 деца

Живот Магазин Магазин слајдер Семејство

Мајка на 16 деца стана вирален хит откако покажа како јадат заедно – без чинии

Слободен Печат
Кога имате толку големо семејство, секој оброк е забавен, но замислете го купот садови за миење. За да си ги намали обврските, една мајка на...