Tag : 13 возачи

Хроника

Во неколку сообраќајќи во Скопје три лица полесно повредени

Слободен печат
Tри лица се здобиле со полесни телесни повреди во две од вкупно шест сообраќајки случени во текот на вчерашниот ден на подрачјето на СВР Скопје....