Tag : 12 играчи

Кошарка Спорт

Негативни се тестовите, Тодоров на првиот тренинг со 12 играчи!

Слободен печат
Здравствената комисија на федерацијата ги реализираше планираните тестирања за коронавирусот, кои беа неопходни за „влез“ во периодот на подготовките за настап на нашиот сениорски национален...
Спорт Фудбал

Чистка на „Камп Ноу“: Барселона отпиша 12 играчи!

Слободен печат
Како што информира шпанската „Марка“, каталонскиот клуб најавува големи промени пред стартот на следната натпреварувачка сезона 2020/2021. Барселона која не успеа да ја освои титулата...
MacedonianAlbanian