Свадба во Србија: Во исто време и ПЕЕ И ПУКА! (ВИДЕО) – Слободен печат
ЗабаваМагазин

Свадба во Србија: Во исто време и ПЕЕ И ПУКА! (ВИДЕО)

Ја пеела песната „Сакам момци кои пијат ракија“ и очигледно ја понела атмосферата.

Пејачка на свадба во Србија ги преплашила гостите кога извадила пиштол и запукала, пишува Курир.
Таа ја пеела песната „Сакам момци кои пијат ракија“ и очигледно ја понела атмосферата.

Без проблем истовремено пеела и пукала. Присутните биле во шок.

Погледнете како изгледа тоа.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close