Сузана Гавазова не мирува! Пејачката објави провокативно видео на Инстаграм! (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Сузана Гавазова не мирува! Пејачката објави провокативно видео на Инстаграм! (ВИДЕО)

Нејзините машки фанови ќе уживаат во глетката...

Познатата фолк-пејачка не престанува да ги „провоцира“ своите обожаватели на социјалните мрежи.

Гавазова во последно време се почесто знае да објави провокативни фотки или пак видео на кои секогаш во преден план се нејзините атрибути.

Овој пат Гавазова на „стори“ на Инстаграм објави видео на кое позира во прекраток фустан, а до израз доаѓа нејзиниот совршен задник.

Погледнете како тоа изгледа…

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close