Сузана Гавазова како Карди Би! Прво идат градите, па после таа… (ВИДЕО)

Познатата фолкерка Сузана Гавазова објави видео со кое ги „запали“ своите обожаватели на социјалните мрежи.

Причината е прекраткиот фустан ко ги откриваше нејзините долги нозе, но и деколтето кое се разбира, кај Сузана е скоро секогаш во преден план.

Како „шлаг“ на ова видео е песната која атрактивната пејачка ја ставила како музичка подлога на видеото. Станува збор за познатата нумера на светски познатата пејачка Карди Би – „Прес“.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Press… Susanna don’t need more press!!!😛😛😛😛😛😛😛😛

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат