„Сурова и брутална мачка“: Гоца Тржан ги испровоцира фановите со жешка фотка на Инстаграм

Познатата пејачка Гоца Тржан ги „збудали“ своите обожаватели на социјалните мрежи со нејзината последна објавена фотка.

На неа Гоца позира со доста длабоко деколте и цигара во рака,  а малку недостигаше нејзините гради да ја видат светлината на денот.

Тржан за оваа фотографија доби стотици позитивни коментари, а еден од нив гласи:

– „Сурова и брутална мачка“ – коментар кој очигледно најдобро ја опишува познатата пејачка.

Погледнете ја фотката:

 

View this post on Instagram

 

#cover #magazine #love #photo #blonde Blondie, oldie but goldie 😜😜😜

A post shared by Goca Tržan (@gocatrzan) on

Прочитајте и...  Ниту цврстите гради без градник не успеаа да го тргнат вниманието од „изгужваниот“ стомак на Кејти Холмс! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат