Струмичанец нападнал и допирал девојка на улица – Слободен печат
Хроника

Струмичанец нападнал и допирал девојка на улица

Набргу потоа, тој бил пронајден и приведен во полициска станица.  

СВР Струмица поднесе кривична пријава против С.Р.(37) од Струмица, поради постоење основи на сомнение за обид за силување- информира МВР.

-На 17.11.2019 околу 04.05 часот на ул.„Кукушка“ во Струмица, пријавениот нападнал и допирал 29 – годишна девојка од Струмица- наведуваат од МВР во дненвиот билтен.

Набргу потоа, тој бил пронајден и приведен во полициска станица.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close