СТРАВ ВО КОСКИ! Како руската војска ги обучува своите војници? (ВИДЕО) – Слободен печат
ЗабаваМагазинСлободна ТВ

СТРАВ ВО КОСКИ! Како руската војска ги обучува своите војници? (ВИДЕО)

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close