СТРАВ И ПАНИКА: Моментот кога ајкула им се доближува на туристите на плажа во Албанија (ВИДЕО)

Туристите на плажата на Дрмија, Албанија, биле изненадени кога ајкула им дошла преблиску. Тие биле во морето кога им се доближила ајкулата.

Откако бил даден алармот од чуварите на плажата, сите побегнале од водата и овој момент го снимиле со нивните телефони, јавува Газета експрес.

Peshkaqen në Dhërmi?

Dyshohet se është shfaqur peshkaqen në plazhin e Dhërmiut dhe ka pasur panik tek pushuesit. Por nuk kanë arritur ta filmojnë.

Publiée par JOQ Albania sur Mardi 30 juillet 2019

Прочитајте и...  Албанските лекари секој ден сè повеќе се стремат да заминат во земјите на ЕУ

Прочитај повеќе

Пендаровски: Не би било добро 12 април да се одложува како датум на избори

Слободен печат

Мицкоски: Најсериозен проблем со кој се соочува нашата држава е високата корупција

Слободен печат

Пендаровски: Груевски прв ја даде идејата за странец обвинител, после ја напушти

Слободен печат

Комплексната врска помеѓу загадувањето на воздухот и климатската криза

Слободен печат

Екстрадиран во САД синот на предводникот на најмоќниот наркокартел во Мексико

Слободен печат

Мета: Целта на владата на Рама е враќање на диктатурата

Слободен печат

Остави Коментар

5 + 16 =

Прочитај повеќе

СОЛИДАРНОСТ НА ДЕЛО: Украинска министерка ќе мине две недели во карантин со евакуираните од Вухан

Слободен печат

Следниот седумгодишен буџет на ЕУ ќе биде претставен вечерва

Слободен печат

Ердоган првпат го призна присуството на протурските сириски милитанти во Либија

Слободен печат

Потврден прв случај на коронавирус во Либан

Слободен печат

Димитров: Посетата на европратениците Чолош и Ќучик испраќа сигнал за поддршка за пристапните преговори со ЕУ

Слободен печат

Иселувањето ќе продолжи на 24 март

Слободен печат