СТРАШНИ СНИМКИ од Бања Лука! Водата носи се пред себе! – Слободен печат
ВестиРегион

СТРАШНИ СНИМКИ од Бања Лука! Водата носи се пред себе!

Поплавите во Босна и Херцеговина продолжуваат да носат се пред себе. Во некои делови била наредена и евакуација на жители, од страна на полицијата.

Погледнете ги страшните видео снимки од Бања Лука:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close