Страшен за гледање, Сашко Коцев запуштен и ослабен (ФОТО) - Слободен печат

Страшен за гледање, Сашко Коцев запуштен и ослабен (ФОТО)

Познатиот актер Сашко Коцев ги изненади своите обожаватели со последната фотографија која тој ја сподели на својот приватен профил на Фејсбук.

Неуредна коса, запуштена брада и со неколку килограми помалку на себе, Коцев изгледа застрашувачки на фотката.

Меѓутоа за среќа се работи за филмот на Вардан Тозија кој се снимаше изминатиов период, каде токму Коцев ја има една од главните улоги.

Филмот носи наслов „М“, а популарниот актер ја игра улогата на самохран татко на малиот Марко.

Погледнете ја фотката:

Прочитај повеќе

Годините ја стигнуваат Мадона – Турнејата прекината неколку пати, а третманите за закрепнување се екстремни (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Џесика Симпсон: Сфатив дека морам да го оставам алкохолот кога не можев да ги облечам децата!

Слободен печат

Врската или бракот ви се пред крај? 4 сигурни знаци дека нешто не е во ред!

Слободен печат

Принцот Хари доживеал нервен слом во Канада?

Слободен печат

Ова е кутрето со најслатките очи на светот! (ФОТО)

Слободен печат

Денес е една од најбараните светски манекенки, а пред 10 години се мачела со алкохолот (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

7 − four =

Прочитај повеќе

Сензуална музика од филмови за возрасни од седумдесеттите години која треба да ја слушнете и денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Ова езеро е прогласено за најубаво во светот (ФОТО)

Слободен печат

Северина бега од гуските, фановите „умираат“ од смеење! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Игра на тронови“: Нова серија за разочараните фанови

Слободен печат

Славниот готвач ја оставил 30 години помладата љубовница, а таа сега му покажала што пропушта

Слободен печат

Најмладиот член на Менса има 3 години и IQ 142! (ФОТО)

Слободен печат