Страшен за гледање, Сашко Коцев запуштен и ослабен (ФОТО)

Познатиот актер Сашко Коцев ги изненади своите обожаватели со последната фотографија која тој ја сподели на својот приватен профил на Фејсбук.

Неуредна коса, запуштена брада и со неколку килограми помалку на себе, Коцев изгледа застрашувачки на фотката.

Меѓутоа за среќа се работи за филмот на Вардан Тозија кој се снимаше изминатиов период, каде токму Коцев ја има една од главните улоги.

Филмот носи наслов „М“, а популарниот актер ја игра улогата на самохран татко на малиот Марко.

Погледнете ја фотката:

Прочитајте и...  Крај на една ера: „Дизни“ го згасна брендот „Твенти сенчри фокс“

Прочитај повеќе

Најпотценети филмови: Од пропаднати блокбастери, до култни филмови

Слободен печат

Крај на една ера: „Дизни“ го згасна брендот „Твенти сенчри фокс“

Слободен печат

Шон Конери е избран за најдобриот Џејмс Бонд во историјата (ФОТО)

Слободен печат

Премиера на четвртата сезона на серијата „Fargo“ оваа есен: Дали мафијашките семејства ќе успеат да воспостават примирје? (ВИДЕО)

Слободен печат

Крајот на кралот на комедијата: Вака изгледале последните денови на Робин Вилијамс (ВИДЕО)

Слободен печат

„Валканиот танц“ ќе добие уште едно продолжение: Да се потсетиме на некои интересни факти и сцени за филмот

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Бизарни коинциденции: Дали Симпсонови уште еднаш ја предвидоа иднината, овојпат катастрофалната експлозија во Бејрут? (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат.

Почина британскиот режисер Алан Паркер: Неговите филмски остварувања освоија многубројни награди и долго ќе се памтат!

Слободен Печат

Серијата „Sløborn“ го предвиде ковид-19 пред една година

Слободен печат

Откако Пикасо го гледал документарецот за земјотресот во Скопје во 1963, го насликал плакатот за југославенскиот филм „Битката на Неретва“ (ФОТО)

Слободен печат

Познати номинациите за наградите Еми 2020: Серијата „Watchmen“ на врвот на листата

Слободен печат

По 28 години ново продолжение на „Жикина династија“: Се враќа и дел од старата екипа

Слободен печат