СТАРОМОДНАТА МАРАЈА: Пејачката призна со колку мажи спиела досега – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

СТАРОМОДНАТА МАРАЈА: Пејачката призна со колку мажи спиела досега

Бројката на партнери на Мараја Кери ќе ве изненади

Во едно интервју Мараја Кери открила дека иако важи за заводничка, таа всушност не спиела со многу мажи досега.

„Малку сум старомодна во однос на колешките од мојата бранша. Имав вкупно пет мажи со кои сум водела љубов“, изјавила Мараја, не споменувајќи ничие име. Четворица од нејзините поранешни сопрузи и момчиња веќе ѝ се познати на јавноста.

Во 1993 таа се омажи со продуцентот Томи Мотола, а по разводот, вторпат се омажи со Ник Канон, со кого има осумгодишни близнаци. Јавноста ги памети и нејзините врски со милијардерот Џејмс Паркер, како и со танчерот Брајан Танака.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close