Стариот живот спакуван во кутии: Џулија Фокс раскажа како Канје Вест целосно ѝ ја трансформирал гардеробата, само пар недели откако излегуваат

Само неколку дена откако Џулија Фокс го запозна Је, раперот порано познат како Канје Вест, нејзината „стара облека“ беше спакувана во кутии, а таа беше подготвена за нова трансформација – изјави таа во интервју за „Interview Magazine“ изминатиот викенд. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Фокс, актерка која започна врска со Је откако се … Продолжи со читање Стариот живот спакуван во кутии: Џулија Фокс раскажа како Канје Вест целосно ѝ ја трансформирал гардеробата, само пар недели откако излегуваат