СТАНА МАЈКА за прв пат на 45 години! Познатата пејачка не ја крие среќата

Познатат пејачка Натали Имбруглиа, која стекна светска слава благодарејќи на хитот „Торн“, на својот инстаграм-профил објави дека добила син.

„Добре дојде Макс Валентин Имбруглиа“  напиша Натали под сликата на која го држи синчето за прстот.

Натали во јули оваа година објави дека е бремена, при што додаде дека до бременоста дошло преку вештачко оплодување. Таа има 44 години и ова ѝ е прво дете.

Instagram

„Не сум голтнала лубеница. Го чекам своето прво дете кое треба да пристигне оваа есен. Сите што ме познавате, знаете дека тоа ми беше огромна желба и среќна сум што добив можност да забременам благодарение на вештачкото оплодување и донаторот на сперма. Повеќе ништо нема да кажам во јавноста на оваа тема“ изјавила пејачката на својот тогашен пост.

Instagram

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат