Стана мајка на 45 години и целосно се посвети на семејството и здравиот начин на живот: Ева Лонгорија ја одржува витката линија дури и во карантин! (ФОТО)

После раѓањето на синот Сантиаго кој го доби на 45-годишна возраст, Ева Лонгорија се посвети на мајчинството, но и своето тело. Напорните тренинзи, посебната исхрана и честите активности со малиот и темпераментен Сантиаго, беа одлични за актерката.

Инстаграм

Познатата холивудска актерка на друштвените мрежи постојано споделува слики од нејзината одлична фигура и како го поминува времето во карантин.

инстаграм

Топлите сончеви денови во Лос Анџелес актерката ги поминува во својата вила покрај базенот и ужива во летните активности со својот наследник. Последната фотографија што Ева ја сподели во едноделен костим за капење, доби многубројни комплименти.

инстаграм

Таа ги покажа своите витки нозе без целулит и затегната линија. Изгледа дека оваа мајка одлично го поминува своето време во карантин, посветувајќи се на малиот Сантиаго и напорните тренинзи.

Прочитајте и...  Раперот Канје Вест тврди дека бил заболен од Ковид -19 и открива како се излечил!
инстаграм

Прочитај повеќе

Мора да го подготвите за вашите најблиски: Домашен леб со билки!

Васко Спасоски

Антониа Гиговска: Спокојот на Пелистер ме подготвува за нови музички дела

Слободен печат

Дознајте зошто не треба да ги фрлите семките од лимон!

Васко Спасоски

Познатата терапевтка советува: Во овој случај подобро е да го сокриете неверството!

Слободен печат

Џеј Ло со храбра спортска комбинација максимално ги истакна своите облини! (ФОТО)

Слободен Печат

Сакаше да поразговара со принцот Чарлс, но се возбуди и се струполи на земја – Принцот не стигна ниту да му подаде рака (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убавата бисексуална Афроамериканка е новата „Batwoman“

Слободен печат

Една од најчудните туристички атракции во светот: Ѕирнете во „Катедралата на отпадот“ (ФОТО)

Слободен печат

Фасцинантна приказна украсена со долгогодишно прераскажување: Кралот Умберто и неговиот одамна изгубен „двојник“

Слободен печат

Кралски правила кои не смее да ги прекрши ниту кралицата Елизабета

Слободен печат

Најсочното колаче чија арома ќе го намами целото семејство: Одличен десерт за летно уживање! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ја враќа вашата кожа децении наназад: Маска за лице која е посилна од ботокс! (РЕЦЕПТ)

Слободен печат