Српската пејачка заврши на сајт за возрасни, па сега поминува низ голгота! (ФОТО)

Познатата српска пејачка Рада Манојловиќ стана sвезда на две порно-страници, а некои од снимките на пејачката од настапот се најгледани на сајтовите за возрасни, едната има повеќе од 300.000 прегледи, пишува Мондо.рс.

Не е ново за фотографиите на јавни личности да станат порнографски материјал, но Манојловиќ стана една од најпопуларните на страниците за возрасни. После неколку години, веб-страница што пласираше ваква содржина ги објави сликите на Рада наречена „Секси пејачката Рада Манојловиќ“, другите отидоа чекор подалеку.

Порно-страницата XNXX е предводник на ова. Тие објавија неколку видеа од настапите на пејачката, а сите станаа хит на Твитер. Некои корисници на оваа социјална мрежа го споделија „успехот на Рада“ и открија дека таа е една од најбараните Србинки на тие страници.

Прочитајте и...  Во каква убавица израсна ќерката на Кетрин Зита Џонс: Карис може да биде поголема убавица и од мајка ѝ! (ФОТО)
Фото: Инстаграм

Најгледаното видео на популарната пејачка е од концерт во дискотека во странство, каде меша и игра провокативно, но им овозможува и на гостите да ја допрат. Така, во еден момент, на видеото јасно се гледа дека Рада го свртила задникот кон публиката и се приближила до сцената, па девојките ја стегнале, допирале и галеле.

Фото: Инстаграм

Кога ја виделе можноста, некои мажи притрчале на сцената и ја допреле Рада, но таа потоа ја повлече раката и се оддалечи.

Видеото е едно од најгледаните во категоријата „српски“, а ознаките под него се „српски пејач“, „аматер“, „славна личност од Србија“, како и „MILF“ и други многу повеќе категории.

Фото: Инстаграм

Друга популарна, но многу помалку гледана во споредба со првата снимка, е исто така од настапот на пејачката. Овој пат таа носи долг црвен фустан со шлицови, кој штом Рада направи чекор, ги покажа нозете, но и меѓуножјето.

Прочитајте и...  Македонската публика ги обожава: Женската група „Фрајле“ со настап во Скопје!

И Манојловиќ танцува провокативно на тој перформанс, а подготви и специјален настап за публиката. Таа го сврте задникот кон гостите и почна да се врцка, да меша и да се наведнува на подот, а во позадината јасно се слушаат аплаузи на мажи. Видеото има околу 40 000 прегледи, како и ознаките „Српска пејачка“, „секси“, „МИЛФ“ …

Прочитај повеќе

Криси Тајген случајно го откри полот на детето кое го очекува со пејачот Џон Леџенд: Инстаграм го уништи изненадувањето!

Слободен Печат

Анксиозност или депресија? Kако да ја препознаете разликата

Слободен печат

Манекенката ја откри тајната на совршената кожа: Мајчиното млеко е вистински еликсир за убавина!

Слободен Печат

Нутриционистите советуваат: Со кој пијалак треба да го започнеме денот?

Слободен печат

Може да ви направи повеќе штета наместо корист: Научниците советуваат да се избегнува концептот на обратна диета!

Слободен Печат

Дневен хороскоп за 18 септември: Денес ќе бидете многу снаодливи, па и најголемите проблеми ќе ви станат решливи

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Филип Пешевски пее песна само за нив двајца! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ќерката на Рис Витерспун е клон на својата мајка и вистинска убавица! (ФОТО)

Слободен печат

Го прашаа Аца Лукас што мисли за кавгата помеѓу Цеца и Јелена, еве што одговори! (ФОТО)

Васко Спасоски

Знаете ли зошто Џенис од „Пријатели“ имаше толку иритантен глас? Оваа интересна приказна го создала нејзиниот лик!

Слободен печат

Ја прашаа новата девојка на Бред Пит дали ја мрази Анџелина Џоли, ова е нејзиниот одговор! (ФОТО)

Васко Спасоски

Адриана Лима, Џесика Симпсон… Овие познати лица ја „чувале“ невиноста до бракот

Слободен печат