-8 C
Скопје

Српската пејачка со шокантна изјава: Сакам да се бакнувам со Цеца или Брена!

Откако се разведе, фолк пејачката Славица Ќуктераш често може да ја слушнете како шокира со своите изјави.

Исклучок не беше ниту емисијата „DeToxic“, каде пејачката изјави дека нема проблем да се бакне женско, особено ако не со некоја од нејзините колешки заради маркетинг или шоубизнис.

– Би го направила тоа, зошто да не? Ех, сега, не сум размислувала за тоа, но има многу добри риби на естрадата. Кија, Анџелина, Цеца и Брена, па дури и Шемса… Има многу, долг е е списокот – изјави Славица со смеа и објасни дека нема ништо против ЛГБТ заедницата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica) on

Прочитајте и...  Џим Кери сподели „анти-Трамп“ честитка за својот роденден

Поврзани вести

ВИДЕО: По трауматичните сведоштва за сексуалните злодела на Мика Алексиќ, Балканот масовно го споделува ова видео од новинарката Јелена Обучина

В.Т.

Дневен хороскоп за 19 јануари: Се наоѓате во период во кој ќе остварите многу соништа

Слободен печат

ФОТО | Во 2021 потребна ви е само една чанта: Ова моделот на годината кој одговара за сите прилики!

Слободен печат

ФОТО: Кајли Џенер ја покажа луксузната бања, фановите ја исмејаа поради еден детаљ

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО: Гледачите се пожалија дека не можат да спијат откако ја гледале серијата за еден од најморничавите сериски убијци

Слободен печат

Не се обидувајте да ги измамите: Хороскопски знаци кои веднаш ги „намирисуваат“ лажговците

Слободен печат

Остави Коментар