Српската пејачка Дара Бубамара вози 100 km/h низ град и снима! (ВИДЕО)

Дара Бубамара (44) не го прави ова првпат, а со оглед на тоа дека никој не ја сопрел и не реагира, таа продолжува да снима како ги крши сообраќајните правила.

Имено, на „стори“ на Инстаграм каде ја следат 439.000 луѓе, таа објави снимка како вози низ Белград и со телефонот снима дека вози со брзина од 100 километри на час.

Ако беше во прашање автопат, тогаш е во ред, но се работи за Нови Сад и возење низ град. Таа возела дупло од дозволеното.

Погледнете:

Прочитајте и...  Салата со лубеница и краставици: Најдобра комбинација од овошје и зеленчук

Прочитај повеќе

Три хороскопски знаци на кои ќе им се насмее љубовта во месец август!

Слободен Печат

Синот на Дејвид Бекам се соблече и ги покажа стомачните мускули, му порачаа дека е ист како татко му! (ФОТО)

Васко Спасоски

Актерката од хит-серијата „Ривердејл“ ја откриј тајната за совршено тело! (ФОТО)

Слободен Печат

Брутално искрена! Анабела не сака да се слушне со ќерка си: Ќе ја паметам онаа среќна Луна! (ФОТО)

Васко Спасоски

Потресна исповед на Исидора Бјелица уште пред две години: Доаѓа ден кога знаеш дека останал само уште еден погреб…

Васко Спасоски

Само што оздраве од корона, повторно доби температура и заврши во болница: Пејачката Славица Чуктераш вели дека е силна! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

По долгата и тешка битка со болеста, почина Исидора Бјелица!

Васко Спасоски

Ваква ја немате видено: Марија Шерифовиќ го смени имиџот и му ја „летна“ на одмор! (ФОТО)

Васко Спасоски

Оваа наша пејачка нема конкуренција: Таа е најзгодната „риба“ на естрадата за ова лето! (ФОТО)

Васко Спасоски

Нада Димитријевиќ, девојката која потпетиците ги чува како експонат на диџеј пултот, гостува во Скопје!

Васко Спасоски

Пет зачини корисни за здравјето на вашиот мозок!

Слободен Печат

„Адел, како да им објаснам на моите ќерки дека повеќе не личиш на себе“: Емотивна порака од една мајка! (ФОТО)

Васко Спасоски