Српска пејачка проба да се самоубие, не се знае што се случува со неа (ФОТО)

Контроверзната пејачка Дуња Илиќ, која веќе некое време живее во Италија, направила хаос во медиумите објавувајќи во живо на Инстаграм дека испила многу таблети и дека ѝ е доста од животот.

Фановите и медиуми се загрижиле, а со оглед на тоа дека живее во странство навистина е тешко да се дознае што се случило со пејачката. Многу нејзини следбеници прашувале на Инстаграм, барајќи некаква информација за српската пејачка.

„Нејзиното момче Фреди напиша на стори дека синоча доживеал сцена од хорор филм, но ноќта завршила така што спасил една душа“, стигнала наводно првата информација за Дуња, пренесува Курир.рс.

Скриншот

Како што јавуваат белградските медиуми, Дуња била пронајдена во бесознание. Помош ѝ била укажана и била пренесена во болница на чистење на желудникот. Таа во моментов закрепнува, а нејзините пријатели и членови на семејството биле шокирани од ова сознание. Нејзината мајка наскоро треба да тргне за Болоња за да биде заедно со своето дете.

Прочитајте и...  Пејачката заврши во болница: Ја скрши коската работејќи го она што најмногу го сака (ФОТО)

Дуња се вклучила во живо на Инстаграм и рекла дека е уморна и дека умира.

„Умира, се плашам од непознатото. Ве молам слушајте ме, не го кажувам ова за да бидам во центарот на вниманието. Престанав да пијам алкохол пред една година и да земам кокаин. Сега умирам и не ми е грижа ако и не умрам, и тогаш нема да ми е грижа. Малтретирана сум од својата петта година. Кога отидов со татко ми и неговата тогашна девојка на едно патување, таа велеше дека неговиот однос кон мене е класичен инцест и болест. Јас верувам и ден-денес дека мојот татко кон мене имал емоции кои не се во склад со татковството. Ќе умрам, немам што да изгубам“, рекла Дуња и потоа раскажала дека се сомнева дека нејзините родители не се навистина нејзини, дека таа е посвоена.

Прочитајте и...  Евтин и едноставен трик со кој вашите алуминиумски садови повторно ќе светат

Прочитај повеќе

Поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ проговори за неа во неговата автобиографија!

Слободен печат

Џулија Робертс е повторно мета на критики поради самоубиството на нејзината сестра!

Слободен печат

ХОЛОГРАМ на Витни Хјустон тргнува на турнеја, семејството вели дека „таа би го сакала тоа“! (ВИДЕО)

Слободен печат

Го сакате Хари Потер? Ова се места кои морате да ги видите ако патувате во Лондон

Слободен печат

Пејачката заврши во болница: Ја скрши коската работејќи го она што најмногу го сака (ФОТО)

Слободен печат

Џеј Ло во најсексапилното деловно издание досега! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

седумнаесет − шест =

Прочитај повеќе

Заев во неформално издание и откри на јавноста која му е омилена песна! (ФОТО)

Слободен печат

Хелена Роза може да биде горда на својата наследничка: Нејзината ќерка Кјара е „бомба“! (ФОТО)

Слободен печат

Викторија Бекам заведува на насловната на „Вог“: Голо рамо, подигнат фустан… (ФОТО)

Слободен печат

Ова е најдобрата песна за изминатата година: Дали ви се допаѓа? (ВИДЕО)

Слободен печат

Кристијанo Роналдо ја плаќа својата девојка Џорџина! Откриено е и колку ѝ е платата!

Слободен печат

Моден хорор: Ова се најлошо облечените жени на доделувањето на „Брит“ наградите! (ФОТО)

Слободен печат