ФОТО | Среќен Роденден Викторија Лоба: прославен со необична торта

викторија лоба
Фото: Принтскрин / Instagram

Нашата позната пејачка Викторија Лоба го прослави својот симболичен 33 роденден во друштвото на своите најблиски во едно скопско кафуле, скромно и без голема роденденска забава, со насмевка која оддаваше видна заљубеност и среќа. 

викторија лоба
Фото: Принтскрин / Instagram
викторија лоба
Фото: Принтскрин / Instagram

Исполнета со позитивна енергија, Лоба не пропушти да се фати за микрофонот и да ги забавува своите гости со својот прекрасен глас пеејќи го хитот „All I Need“.

викторија лоба
Фото: Принтскрин / Instagram

Крајот на прославата беше крунисан со необична црвена торта украсена со елегантни цветни детали, но најинтересна беше пораката која пишуваше: „Вампрките не стареат“…

Среќен роденден Викторија Лоба!

викторија лоба
Фото: Принтскрин / Instagram