Средба со многу емоции: Бред Пит и Џенифер Анистон ги разнежнија фановите

Бред Пит и неговата поранешна сопруга Џенифер Анистон уживаа во повторната средба полна со емоции зад сцената на доделувањето на награди во Лос Анџелес.

Поранешните сопружници Бред Пит и Џенифер Анистон се фотографирани заедно за време на доделувањето на награди на американското здружение на филмски актери SAG (Screen Actors Guild) за животно достигнување, а поради нивните погледи и прегратки, повторно почнаа да се шират шпекулации дека меѓу нив и натаму постојат емоции.

Според виденото, очигледно стана дека Бред Пит и неговата поранешна сопруга уживаат во повторната средба полна со емоции зад сцената на доделувањето на награди во Лос Анџелес, а останатото беше уловено од објективите на фотоапаратите.

Камерите фатиле моменти кога тие меѓусебно си честитале за освоените награди, а потоа и како Анистон од срце се смеела на неговите шеги. Бред Пит шегувајќи се на сметка на тоа што е сингл, исто како и Џенифер, рекол дека на својот Тиндер профил ќе објави слика со освоената награда.

Сепак, кога ја здогледал Џенифер во елегантен бел фустан, морал да и даде коментар.

Нешто подоцна, Бред Пит и Џенифер Анистон биле снимени додека си честитале еден на друг за наградите, нежно се допирале и си се насмевнувале, а Бред во еден момент ја фатил за рака кога таа се свртела кон него, покажувајќи им на тој начин на сите дека не сака таа да си оди од него.

За потсетување, Џенифер и Бред Пит се разведени од 2005 година, по љубовната афера на актерот со Анџелина Џоли, која потоа стана негова втора сопруга.

За разлика од Анџелина, со која Бред подоцна се разведе, тој и Џенифер Анистон останаа во пријателски односи, а веќе одредеб период се шпекулира дека нивната љубов повторно се разбудила.

 

Прочитајте и...  Уште едно големо признание: Ѓуле од „Ван Гог“ добитник на престижна музичка награда!

Прочитај повеќе

Џулија Робертс сподели ретка фотографија со сопругот Даниел Модер за нивната 18-годишнина (ФОТО)

Слободен печат

Џенифер Греј се разведува по 19 години брак: Парот живее одвоено уште од јануари

Слободен печат

Девојка забележала вистински хорор кога се вратила дома од карантин: Мислев дека дома ми се вселиле вонземјани! (ФОТО)

Слободен Печат

Славеничкото издание на Меланија: Првата дама на Америка во бел фустан со детаљ кој ефектно ја обликува половината! (ФОТО)

Слободен печат

За десет секунди! Овој лесен трик засекогаш ќе го реши вашиот проблем со заплетканите врвки на бермудите! (ВИДЕО)

Слободен печат

Правилно и детално миење на дрвените лажици, даски и прибор: Единствениот начин со кој навистина ќе ги отстраните бактериите!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Мима Караџиќ: Не носам маска, ниту пак бев во изолација, излегувам секоја вечер и ќе продолжам да го правам тоа! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пејачката Аделина Тахири позираше во базен и покажа со какво „оружје“ располага! (ФОТО)

Васко Спасоски

Секој прст на раката е поврзан со органите: Масирајте го показалецот само една минута и веднаш ќе почувствувате ефект!

Слободен печат

Кристина Арнаудова има три предлог дестинации за одмор во нашата земја: Дознајте кој е нејзиниот фаворит! (ФОТО)

Васко Спасоски

Интимни мемоари… Излегуваат нови детали за кралското семејство

Слободен печат

Конечно и се исполни желбата: Атиџе од „Медена земја“ ја сними својата прва песна „Покрај река Брегалница“ (ФОТО)

Васко Спасоски