„Пандевци“ надиграни од Левског, Шкупи није прошао румунску проверу

Шампион Македоније Шкупи поражен од румунског Германштата/Фото: фацебоок.цом/фцсхкупи1927

Данас, у припремама за нову сезону, екипа из Пандев Ацадеми изгубио у пријатељској утакмици против Левски Софија са 1:3 у Купу „Георги Соколов“.

Бугари су водили од шестог минута голом Бразилца Роналда, а наредна два поготка дело су мароканског интернационалца Билала Барија у 34. и 70. минуту сусрета.

Македонски прволигаш свој једини гол постигао је у 82. минуту преко Сашка Пандева.

Наш шампион Схкупи претрпео још један пораз у серији контролних утакмица, овога пута од екипе с Германстадт из Румуније.

Противник је успео да забележи тријумф са два гола Данијела Параскива у 25. и 43. минуту.