Ne e dimë që ju ndoshta keni dëgjuar për pikën G, por a keni dëgjuar për pikën P?

Printskrin: Youtube / Kim Anami

Kur një burrë stimulon pikën G tek një grua, ajo përjeton orgazma intensive më shpejt dhe më lehtë, dhe një pikë e tillë tek burrat është pika P, e cila është shumë më e lehtë për tu gjetur sesa mendoni.

Pika P është zona erogjene e trupit të burrit. Përmban mbaresat nervore që japin ndjesinë maksimale të kënaqësisë kur i stimuloni. Ndodhet 2,5 deri në 5 centimetra në anus.

"Ajo është e vendosur brenda anusit dhe drejt barkut", tha seksologia dhe mjekja Michelle Mars.

Pavarësisht nga besimi popullor, nuk keni pse të hyni brenda në anus për të përjetuar një orgazmë të pikës P. Prostata mashkull është butoni i fundit që duhet të shtypni për të kënaqur një burrë në shtrat.

Për ato më të guximshmet, mund të vendosni gishtin brenda anusit të partnerit tuaj, por sigurohuni që thonjtë tuaj të shkurtohen. Do të jetë shumë më e lehtë nëse përdorni një lubrifikant.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës