Një banor i Zhelinos ka goditur me dashje automjetin me të cilin është përplasur me veturën, një grua ka mbetur e plagosur.

Mbrëmë rreth orës 21:46, zyrtarë policorë nga SVR Tetovë kanë arrestuar J.F.(XNUMX) nga fshati Zhelino, i cili paraprakisht kishte përplasur veturën e tij me veturën “Opel Astra” në qendër të Tetovës, pas së cilës ka pasur një debat mes pjesëmarrësve. në përplasje. Më pas, dukshëm i mërzitur, J.F ka goditur me dashje disa herë mjetin Opel Astra me makinën e tij.

“Rreth orës 19.30:30 në Bulevardin “Marshal Tito” në Tetovë, J.F me veturën e tij “Fiat Punto” disa herë ka goditur një automjet “Opel Astra” me shenja regjistrimi tetovare, i cili drejtohej nga S.R. (XNUMX) nga Tetova, gjatë së cilës pasagjerja femër në automjet, M.R., ka pësuar lëndime, të cilat janë konfirmuar në Spitalin klinik të Tetovës”, njofton MPB e Tetovës.

Ai është ndaluar në komisariat dhe pas dokumentimit të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzimi përkatës.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës