Një banor i Dolno Orizarit ka shkaktuar zjarr në një kazino në Manastir

APIS

Policët nga SVR Manastir mbrëmë kanë privuar 35-vjeçarin T.T. nga fshati Dolno Orizari Manastir.
Ai dyshohet se dje rreth orës 22:30 ka shkaktuar zjarrin në një kazino në rrugën “Lazo Trpovski” në Manastir me lëng të ndezshëm. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzimi përkatës.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës