Një tërmet goditi Serbinë

Sizmogrami i tërmetit
Sizmogrami / Foto: EPA / ALANAH M. TORRALBA

Tërmeti e goditi Serbinë sot në orën 11:30 në zonën e Crna Trava.

Sipas faqes së internetit të Institutit Sizmologjik Republikan, tërmeti ishte me magnitudë 3,2 të shkallës Rihter.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës