Një motoçiklist nga Gostivari ka humbur jetën në magjistralen Shkup – Veles

Foto: MIA

Një motoçiklist 42-vjeçar ka humbur jetën dje pasi ka dalë nga autostrada Shkup-Veles.

“Me datë 14.04.2024 në ora 12.00:42 në RSSH Shkup është lajmëruar se në magjistralen Shkup-Veles, në afërsi të tunelit Badar, ka fluturuar motoçikleta “Ducati” me targa të Gostivarit, e drejtuar nga E.A.(XNUMX) nga Gostivari. jashtë rrugës. “Motoçiklisti nga lëndimet e marra ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit, ndërsa mjeku i Emergjencave Mjekësore ka konstatuar vdekjen e tij”, njofton MPB.

Një inspektim u krye nga një ekip inspektimi nga SIA Shkup.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës