Bashkëmoshatarët kanë sulmuar një vajzë në Manastir, ka raportuar nëna në polici

një luftë
Ilustrim: Lufto / Foto: MPB

Dje rreth mesditës nëna e një nxënëseje në një shkollë të Manastirit ka raportuar në polici se dy vajza kanë sulmuar vajzën e saj, njofton MPB.

“Me datë 06.02.2023 në ora 13.00:38 në SVR Manastir, T. D.D. (01.02.2023) nga Manastiri ka raportuar se me datë XNUMX, para shkollës ku mëson vajza e saj e mitur, është sulmuar fizikisht nga dy të mitur”, thuhet në buletinin e policisë.

Ministria e Brendshme thotë se janë duke punuar në zbardhjen e çështjes.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës