PARASHIKIMI I MOTIT: Mot me diell me temperaturë maksimale deri në 29 gradë

EPA-EFE / GEORGI LICOVSKI

Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla lokale. Në Povardari do të fryjë erë mesatare e fortë nga drejtimi verior me shpejtësi mbi 50 km/h.

Temperatura minimale do të lëvizë nga 4 deri në 19 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrijë në 29 gradë.

Në Shkup me diell me vranësira të vogla dhe me erë mesatare deri të fortë veriore. Temperatura minimale do të jetë 15 gradë ndërsa ajo maksimale 27 gradë.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës