PARASHIKIMI I MOTIT: Me diell me erë mesatare

Moti me diell / Foto: MPB

Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi perëndimor. Pasdite dhe gjatë natës do të ketë reshje të herëpashershme, të cilat do të jenë kryesisht bore me intensitet të dobët deri mesatar. Temperatura do të arrijë deri në 12 gradë.

Në Shkup me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Gjatë natës do të ketë reshje të herëpashershme të shiut dhe borës. Temperatura do të arrijë deri në 10 gradë.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës